VILLA CZARNA GÓRA, Stronie Śląskie
Stronie Slaskie
11°C
VILLA CZARNA GÓRA, Stronie Śląskie
VILLA CZARNA GÓRA, Stronie Śląskie
Tło bannera

O nas

Data przyjazdu
21 wrzesień 2019
Data wyjazdu
22 wrzesień 2019

W progach Villi Czarna Góra możesz zrobić o wiele więcej, aniżeli zregenerować się w estetycznych pokojach. Wewnątrz obiektu znajdują się dwie restauracja serwujące różnorodne, smaczne i świeże jedzenie. Pracownicy obiektu pomogą Ci również zagospodarować czas wolny, abyś mógł spędzić go tak, jak sobie tego życzysz.

Kolej linowa z nami się nie nudzisz

Nowoczesna kolei linowa Luxtorpeda stanowi popularną atrakcję, dzięki której można dostać się na szczyt Czarnej Góry bardzo szybko i komfortowo. Od progu Villi Czarna Góra dzieli ją zaledwie kilka kroków. Górna stacja kolejki to doskonałe miejsce wypadowe dla dalszych wędrówek, a także miejsce, z którego rozpościera się imponujący widok.

Kolej linowa
Kolej linowa
Kolej linowa

O bliskości Fun Parku atrakcyjna lokalizacja

Jedną z największych zalet Villi Czarna Góra jest malownicza i atrakcyjna lokalizacja w centrum kompleksu. Blisko znajduje się między innymi Fun Park, w którym nikt nie będzie narzekał na nudę.

O bliskości Fun Parku
O bliskości Fun Parku
O bliskości Fun Parku
13 km bezpiecznych nartostrad
3,5 ha terenu
do nauki jazdy
czyste powietrze przez 365 dni w roku
piękne trasy rowerowe i spacerowe

Zawrotna prędkość zjeżdżalnia Czarna Żmija

Największa w Polsce zjeżdżalnia grawitacyjna Czarna Żmija zapewni rozrywkę oraz zastrzyk adrenaliny osobom w każdym wieku. Blisko kilometrowa trasa, pętle, przejazd nad potokiem czy zawrotna prędkość wagonika to cechy charakterystyczne gwarantujące tej atrakcji popularność. Jest zlokalizowana na zboczu stoku, tuż obok Villi Czarna Góra.

Zawrotna prędkość
Zawrotna prędkość
Zawrotna prędkość

Zaplanuj pobyt w malowniczej okolicy

Filtruj oferty:
Zobacz na mapie
;
Zadzwoń
+48 74 884 34 10
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij